ثبت نام آزمون علمی تایید صلاحیت عمومی

 استخدام متمرکز سال ۹۵ موسسه بین المللی صلح


اطلاعیه مهم تکمیل اولیه استخدام نیروها و شروع دوره آموزشی

پس از بررسی کد شغل ها و سهمیه های قانونی و منظورنمودن نتیجه آزمون عمومی و مصاحبه حضوری، با تمامی قبول شدگان این مرحله تماس گرفته شده است و برنامه آموزشی به آن ها اعلام شده است.

کلیه قبول شدگان مرحله مصاحبه و گزینش اولیه طبق برنامه ابلاغ شده به ایشان موظف می باشند در دوره آموزشی شروع دوره ها حضور یابند و در صورت عدم حضور، بمنزله انصراف ایشان از سایر مراحل استخدامی می باشد.

افرادی که از سوی گزینش با آن ها تماس گرفته نشده است، در مراحل گزینش اولیه قبول نشده اند و می توانند در سایر دوره های بعدی آزمون موسسه که اطلاعیه آن در همین بخش منتشر خواهد شد، شرکت نمایند.


 

اطلاعیه مهم شرایط و زمان مصاحبه تخصصی حضوری

برای مشاهده شرایط و مدارک مصاحبه و گزینش تخصصی حضوری کلیک نمایید.

اطلاعیه شرایط و زمان مصاحبه و گزینش

دانلود فرم اطلاعات فردی


از روز شنبه ۱۴ اسفند ماه ۱۳۹۵ لغایت شنبه ۲۱ اسفند ماه ۱۳۹۵ نتایج بررسی مغایرت ها و تجدیدنظر، فقط به ایمیل درخواست کنندگان ارسال می گردد.

پس از بررسی کد شغل ها و سهمیه های قانونی قبول شدگان آزمون، روز دوشنبه ۲۱ فروردین ماه ۱۳۹۶ زمان مصاحبه تخصصی حضوری و جدول زمانبدی مراجعه قبول شدگان مرحله اول، از طریق همین سامانه اعلام خواهد شد.

 


 

دریافت کارنامه آزمون تعیین صلاحیت علمی

داوطلبان در صورت نیاز به ارسال درخواست تجدیدنظر می توانند از طریق بخش تجدیدنظر، اقدام به ثبت درخواست نمایند.

داوطلبان در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در کارنامه، از طریق سیستم پاسخگویی اقدام نمایند.

داوطلبان از تماس تلفنی با سایر بخش ها و مراجعه حضوری به دفاتر موسسه و یا نمایندگی ها، اکیداً خودداری نمایند.

داوطلبان فقط از طریق ستاد آزمون بخش سیستم پاسخگویی آنلاین و یا شماره ۷۷۸۹۳۰۳۴ اقدام به پیگیری نمایند.

ورود به بخش دریافت کارنامه آزمون


 

اعلام نتایج اولیه آزمون علمی از ساعت ۱۱ صبح شنبه ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ بر روی سایت ستاد آزمون قرار خواهد گرفت.


مهلت دریافت کارت تا ساعت ۲۴  پنجشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ تمدید گردید. این زمان تحت هیچ شرایطی تمدید نمی گردد.

آخرین مهلت دریافت کارت تا ساعت ۱۸  پنجشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ تمدید گردید.

دریافت و پرینت کارت ورود جلسه آزمون ساعت ۱۲ ظهر سه شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ لغایت ساعت ۱۲ ظهر پنجشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ می باشد.

داوطلبان در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در کارت ورود به جلسه، از طریق سیستم پاسخگویی اقدام نمایند.

افرادی که اطلاعات خود را ویرایش نموده اند ، فقط با کد پیگیری جدید خود اقدام به دریافت کارت نمایند.

به همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه به همراه کارت ملی یا شناسنامه عکس دار، جهت ورود به محل آزمون الزامی می باشد.

آدرس حوزه های امتحانی و زمان آزمون در نوبت صبح و عصر در کارت ورود به جلسه درج شده است.

ورود به بخش دریافت کارت


بنابر درخواست های متعددمتقاضیان و داوطلبان تاریخ آزمون به جمعه ۱۰ دی ماه ۱۳۹۵ تغییر یافت. تاریخ پرینت کارت سه شنبه ۷ دی ماه ۱۳۹۵ می باشد. محل برگزاری آزمون و ساعت آن بر روی کارت درج می گردد.

ورود به بخش اطلاعیه های آزمون


بنابر درخواست متقاضیان و داوطلبانی که در آزمون علمی تایید صلاحیت شرکت نموده اند، دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون در سایت قرارداده شد

دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون


 

زمان ویرایش اطلاعات از روز دوشنبه ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ لغایت چهار شنبه ۱۳۹۵/۰۹/۲۴ میباشد.

 مهلت ویرایش تا شنبه ۱۳۹۵/۰۹/۲۷ تمدید گردید. 

مهلت ویرایش و پیگیری تمدید نمی گردد.

 

ورود به بخش پیگیری و ویرایش


 

در راستای تجمیع و بهینه سازی فرآیند استخدام سازمان ها و دستگاه های وابسته به موسسه بین المللی صلح، با استعانت از درگاه حق تعالی، استخدامی متمرکز موسسه بین المللی صلح، تحت عنوان آزمون علمی تایید صلاحیت های عمومی دی ماه ۱۳۹۵ در تاریخ  ۰۳ / ۱۰ /۱۳۹۵   برگزار می شود. این آزمون فقط به منظور تعیین صلاحیت عمومی متقاضیان می باشد و در مراحل گزینشی، صلاحیت های تخصصی بررسی می گردد.

هرگونه تغییر در زمان، شرایط، مفاد و اطلاعات موردنیاز جهت آزمون تایید صلاحیت های عمومی سال۹۵ موسسه بین المللی صلح، تنها از طریق اطلاعیه های منتشر شده در همین پایگاه رسمی، اطلاع رسانی و منتشر خواهد شد. لذا از مراجعه به وب سایت های دیگر و استناد به اخبار و اقوال سایرین، اکیداً خودداری نمایید.


 • مهلت ثبت نام : زمان شروع ثبت نام از روز سه شنبه ۱۳۹۵/۰۹/۲ لغايت روز جمعه ۱۳۹۵/۰۹/۱۲ می باشد. مهلت ثبت نام تحت هیچ شرایطی تمدید نمی گردد و در روز جمعه ۱۳۹۵/۰۹/۱۲ اتمام خواهد یافت.
 • زمان برگزاری آزمون : جمعه ۳ دی ماه ۱۳۹۵ می باشد
 • مکان برگزاری: آزمون : مکان برگزاری آزمون تعیین صلاحیت عمومی، فقط در شهر تهران می باشد.
 • توجه ويژه : در طی مراحل ثبت نام از کليک بر روی دکمه Back مرورگر خود و بازکردن بيش از يک صفحه مرورگر بر روی کامپيوتر خود جداً خودداری نماييد.
 • توجه ويژه : در صورتی که در مراحل ثبت نام در سيستم به مشکلی برخورد کرديد، تمامی پنجره های مرورگر را بسته و از ابتدا مراحل ثبت نام را آغاز نماييد.
 • توجه ويژه : ثبت نام شما زمانی تکميل گرديده که در مراحل ثبت نام از پس از پرداخت موفق هزینه آزمون، از سيستم کد پيگيری ثبت نام را دريافت نماييد.
 • توجه ويژه : جهت طرح سوال می توانيد با شماره ۷۷۸۹۳۰۳۴ داخلی ۲۰۴ از ساعت ۱۰ لغایت ۱۶ شنبه تا چهارشنبه به جز ایام تعطیل تماس گرفته و يا از طريق سيستم پاسخگویی اقدام نماييد.
 • توجه ويژه : داوطلبان فقط درصورتیکه دارای شرایط مندرج در اطلاعیه ثبت نام و فایل راهنمای ثبت نام باشند حق ثبت نام و شرکت درآزمون را خواهند داشت. ضمن اینکه باید اطلاعات وارد شده در تقاضانامه ثبت ‌نام را به دقت کنترل نمایند. هزینه ثبت‌نام ، پس از تکمیل و ارسال فرم، تحت هیچ شرایطی مسترد نخواهد شد.
 • توجه ويژه : امکان ویرایش اطلاعات پس از اتمام زمان ثبت نام می باشد. مدت زمان و تاریخ آن در اطلاعیه های بعدی، به متقاضیان اعلام می گردد.

دانلود دفترچه راهنما


تذکرات مهم

 • محدودیت سنی : حداقل سن برای ثبت نام ۱۸ سال تمام و حداکثر ۴۰ سال می باشد.
 • حداقل مدرک تحصیلی : حداقل مدرک تحصیلی قابل قبول برای داوطلبان و متقاضیان ثبت نام، مدرک تحصیلی دیپلم نظری یا فنی و حرفه ای یا کارو دانش ، مورد تایید وزارت آموزش و پرورش یا سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد.
 • نوع استخدام ثبت نام آزمون علمی تایید صلاحیت عمومی به صورت کشوری می باشد. استخدام در بیشتر رشته ها برای شهر تهران می باشد و در مراکز استانها بر اساس اعلام نیاز نمایندگی ها  و یا انجام دورکاری نیرو استخدام می شود. طبق مصوبه معاونت نظارت و ارزشیابی، تعداد افراد اعلام شده در تهران به صورت حضوری مشخص شده است. در عناوین شغلی که امکان ثبت نام در شهرستان وجود دارد، استخدام به صورت دورکاری و یا حسب نیاز نمایندگی ها می باشد. تعداد افراد اعلام شده در دفترچه راهنما برای ردیف های شغلی ستاره دار، برای کل کشور است. به عبارت ساده تر، پس از کسب حد نصاب آزمون علمی، متقاضیان دورکاری، بدون توجه به شهر و استان براساس شایستگی و صلاحیت حرفه ای، گزینش می گردند.
 • رشته های تحصیلی قابل قبول برای ثبت نام : شامل کلیه رشته های اعلامی در دفترچه راهنما می باشد. مشاهده رشته های تحصیلی قابل قبول برای ثبت نام
 • نحوه احراز رشته های تحصیلی برای هر شغل : کلیه رشته های مجاز در دفترچه راهنما، می توانند در هر ردیف شغلی مشخص شده درخواست دهند. دواطلبان توجه نمایند پس از کسب حد نصاب آزمون، در مرحله گزینش و ارزیابی تخصصی، رشته های مرتبط و مدارک تحصیلی بالاتر، دارای امتیاز می باشند.
 • شهرهای مجاز در ثبت نام استخدامی : ثبت نام استخدامی در شهرهای تهران- مشهد- اصفهان- تبریز- کرج- شیراز- اهواز- ارومیه- قم- کرمانشاه- زاهدان- رشت- کرمان- همدان- اراک- یزد- اردبیل- بندر عباس- قزوین- زنجان خرم‌آباد- سنندج- گرگان- ساری- بجنورد- بوشهر- بیرجند- ایلام- شهرکرد- سمنان- یاسوج- و همچنین کلیه شهرستان های استان های تهران، البرز، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، فارس، اصفهان، گیلان، مازندران، سمنان و خراسان رضوی خواهد بود.

ورود به بخش سوالات متداول


 

توصيه‌های مهم به داوطلبان گرامی

 • ۱- داوطلبان بايد اطلاعیه های ثبت نام و فایل راهنمای ثبت نام را بطور كامل مطالعه كرده باشند.
 • ۲- داوطلبان باید حتما شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در اطلاعیه ثبت نام را داشته باشند.
 • ۳- داوطلبان لازم است در درج كد ملی، نام خانوادگی و نام، مشخصات شناسنامه‌ای، ارسال عكس و تمامی اطلاعات لازم ديگر دقت و توجه كافی به عمل آورند، بديهی است درصورت اعلام و ارسال هرگونه اطلاعات اشتباه، با داوطلب به عنوان متخلف برخورد خواهد شد.
 • ۴- در پايان ثبت‌نام اينترنتی تأييد صحت اطلاعات ارسالی به عهده شخص داوطلب مي‌باشد، لذا دقت و توجه كافی در اين خصوص به عمل آيد.
 • ۵- برای جلوگيری از مشكلات بعدی حتماً اطلاعات درج شده در تقاضانامه ثبت‌نامی را به دقت بررسی نمايند.
 • ۶- داوطلبان پس از تكميل تقاضانامه و دريافت كد پيگيری يك نسخه پرينت از تقاضانامه تهيه و پس از مطالعه مندرجات آن، آنرا نزد خود نگهداری نمايند.
 • ۷- داوطلبان لازم است اطلاعات پرداختی و كد پيگيری خود را تا اعلام نتايج نهايی نزد خود نگهداری نمايند.
 • ۸- توصيه می شود داوطلب فرايند ثبت‌نام را شخصاً انجام دهد و اطلاعات پرداختی و كد پيگيری دريافتی از سايت را، نزد سايرين افشا نكند.

ورود به سیستم ثبت نام آزمون علمی