membership-title-solhodoosti-02

سازمان اعضاء و نیروهای موسسه بین المللی صلح، با هدف توسعه فراگیر صلح در جامعه ایرانی با حذف نگاه قومی، نژادی و مذهبی و براساس رفع هرگونه تبعیض و برقراری عدالت، اقدام به جذب افراد علاقه مند در زمینه برقراری صلح و دوستی در ایران و سراسر جهان نموده است.

موسسه صلح به عنوان یک موسسه مردمی دست همیاری اعضای داوطلب و علاقه مند به صلح و دوستی را می فشارد و در این زمینه از مشارکت تمامی اعضای داوطلب در انجام فعالیتها و امور مختلف موسسه و پیوستن به خانواده بزرگ صلح استقبال مي كند. 

هر فرد ایرانی که دوست دارد در زندگی خود در حد توان و با بضاعت اجتماعی، علمی، مالی و... برای کمک به هم نوع و ترویج بشردوستی و برقراری صلح راستین در سطح جهان تلاش نماید می تواند با عضویت در موسسه بین المللی صلح علاوه بر غنی سازی اوقات فراغت خود با اقدام در امور خیریه، فعالیت های اجتماعی بشر دوستانه و ترویج اخلاق شهروندی و نوع دوستی، به زندگی و سلامت خود و دیگر انسان ها کمک کند.

شما نیز اگر دوست دارید زندگی خود را در مسیر برقراری صلح و عدالت راستین جهانی و به عنوان یک صلح طلب حقیقی بگذرانید و برای خود و دیگران انسان مفید و تاثیرگذاری باشید و از بی احترامی به انسان ها و خشونت علیه بشریت جلوگیری کنید، به خیل عظیم خانواده حامی صلح و دوستی در موسسه بین المللی صلح بپیوندید.

شایان ذکر است هزینه های گزاف انجام این رسالت بزرگ از راه کمک های مردمی مانند: هدایا، اعانات، وقوفات و حق عضویت شما یاوران گرامی که به موجب این فرم درخواست عضویت می نمایید تامین می گردد. مطمئنا با یاری شما قادر به حمایت بیشتر و فعالیت های گسترده تر در زمینه برقراری صلح و دوستی و حمایت از کرامت انسانی، خواهیم بود.

رجاء واسع داریم با همکاری و تعامل مردم صلح دوست بتوانیم در یک چشم انداز منطقی و نه چندان دور به یک مجموعه 10میلیون نفری از هواداران دست یابیم که این مهم بدست نخواهد آمد مگر با فعالیت های مجاهدانه و ایثارگرانه و همیاری شما . . .

برای عضویت در موسسه بین المللی صلح و دوستی می بایست چند مرحله را طی نمایید.


  • ابتدا از طریق لینک پایین وارد صفحه عضویت شده و طرح عضویت خود را انتخاب نمایید. 


  • فرم عضویت آنلاین را تکمیل کرده و مدارک مورد نیاز را بارگذاری نمایید.


  • پس از تکمیل و ارسال فرم، وارد مرحله پرداخت حق عضویت می شوید.


  • در این مرحله با کلیه کارت های عضو شتاب می توانید بصورت آنلاین هزینه عضویت و هزینه صدور کارت را بپردازید.


  • پس از پایان این مراحل شما عضو خانواده بزرگ صلح ایران می شوید.


  • برای دریافت کارت عضویت خود می توانید به بخش کاربری اعضا وارد شده، و بصورت آنلاین جهت دریافت کارت عضویت فیزیکی اقدام کنید.


  • در بخش کاربری اعضا می توانید از امکانات و اخبار ویژه اعضای موسسه صلح مطلع گردیده و در صورت تمایل نسبت به حضور در سایر فعالیت های موسسه ، اعلام آمادگی نمایید.


 
membership-03-1
membership-peace-02