پیام نوروزی دبیرکل موسسه بین المللی صلح به مناسبت آغاز سال ۹۶

پیام نوروزی دبیرکل موسسه بین المللی صلح به مناسبت آغاز سال ۹۶ توسط دفتر روابط عمومی و امور بین الملل موسسه بین المللی صلح و دوستی منتشر گردید.

 

پیام نوروزی دبیرکل موسسه بین المللی صلح

 

در پیام نوروزی دبیرکل موسسه بین المللی صلح آمده است :

 

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَار ِیَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

فرا رسیدن نوروز و بهار طبیعت، فرصت تغییر و کسب جان دوباره و لمس مهربانی، در سایه الطاف بینهایت الهی که مقارن با میلاد با سعادت دخت مکرم پیامبر اعظم حضرت صدیقه کبری (س) می باشد را به محضر عموم ملت شریف ایران، مقام معظم رهبری و خانواده شهداء و ایثارگران تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

آنچه امروز با تحول بهار روح سرشار از ذوق و همت و استعداد جوانان ایرانی را با خویش به سرمنزل توفیقات و سرافرازی ها خواهد رساند، تلاش و مجاهدت در عرصه اقتصاد و تولید است. کلید واژه آسایش و آرامش فراگیر برای تمامی اقشار جامعه علی الخصوص، اقشار کم برخوردار و محروم، در گرو تلاش های بی وقفه مسئولان و همت والای جوانان متعهد و مومن جهت رشد اقتصادی غیروابسته به نفت، بهبود شاخص ها ازجمله ضریب جینی و کاهش فاصله طبقاتی است.

باید از تمام ظرفیت های ملی و مردمی جهت افزایش تولید داخلی، اشتغال مانا و مولد در بخش های خدمات ازجمله فناوری اطلاعات و ارتباطات، فضای مجازی، برنامه های کاربردی ، بخش های صنعت از جمله گردشگری، کشاورزی، صنایع تبدیلی و صنایع دستی بهره گیریم و با ایمان و توکل، قدم های استوار در جهت ساختن ایرانی مقتدر، امن و پیشرو برداریم.

امیدوارم، مسئولان محترم در سال ۹۶ با حمایت از سازمان های مردمی و بخش خصوصی در عرصه اشتغال و تولید توفیق بیشتری کسب نمایند تا کاستی های موجود در کمترین زمان ممکن مرتفع گردد. ان شاء الله

در سال جدید، برای تمامی ایرانیان، سلامتی، عزّت، سعادت، صلح و آرامش فراگیر را از درگاه خداوند متعال مسالت می نمایم.

سیدمهدی حسینی دبیرکل موسسه بین المللی صلح

 

روابط عمومی موسسه بین المللی صلح و دوستی