پیام مردم اهمیت موضوع فلسطین است

دبیرکل موسسه بین المللی صلح در حاشیه مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در تهران پیام مردم را اهمیت موضوع فلسطین در جهان اسلام دانست.

حسینی: پیام مردم اهمیت موضوع فلسطین است

دبیرکل موسسه بین المللی صلح در حاشیه مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در تهران اظهار کرد: پیام مردم اهمیت موضوع فلسطین در جهان اسلام است. این موضوع بسیار حائز اهمیت است چراکه برخلاف پروپاگاندای رسانه ای صهیونیست ها و دوستان و متحدان آن ها در برخی کشورهای اسلامی و عربی که درصدد کمرنگ نمودن موضوع فلسطین و حذف اولویت آن می باشند، مردم با حضور پرشور و حماسی خود در سراسر کشور نشان دادند که موضوع فلسطین زنده است و دشمنان و اشغالگران نتوانسته اند با اعمال و رفتارهای خود به موفقیت دست یابند.

پیام مردم اهمیت موضوع فلسطین است

اهداف تروریست ها در راهبرد صهیونیست ها

سید مهدی حسینی با تاکید بر این نکته که راهبرد صهیونیست ها، کمک به تجهیز و خدمات اطلاعاتی و لجیستیکی به تروریست ها ازجمله داعش می باشد، افزود: اگر با دقت به اهداف تروریست هایی چون داعش نگاه کنید می بینید که اهداف گروه هایی چون داعش و القاعده در راهبرد آشوب منطقه ای صهیونیست های اشغالگر نهفته و مستتر است. آنها به دنبال تنش در منطقه برای انحراف اذهان مسلمانان از موضوع اصلی سرزمین های اشغالی و قدس شریف می باشد.

پاسخ قاطع سپاه به تروریست ها

وی با اشاره به حملات تروریستی ۱۷ خرداد ماه در ماه مبارک رمضان امسال در تهران گفت: یکی از اهداف عملیات کور تروریست ها در تهران این بود تا در احساس امنیت مردم و انسجام ملی ، تردید و گسست ایجاد نمایند، که با سیلی محکم سپاه جمهوری اسلامی ایران در حمله موشکی به مواضع فرماندهان تروریست های داعش مواجه گردید. صدای این سیلی را بسیاری از حامیان و متحدّان منطقه ای و ببین المللی تروریست ها شنیدند و مردم امروز با حضور دشمن شکن خویش بر حرکت غیورمردان مدافع حرم و نیروهای محور مقاومت، مهر تایید زدند.

دبیرکل موسسه بین المللی صلح در ادامه با اشاره به نقش سازمان های مردمی و غیردولتی در مساله فلسطین افزود: ما باید در عرصه بین المللی با انسجام تمامی نیروهای عدالتخواه، به دنبال احقاق حق ملت مظلوم فلسطین و تمام مستضعفین جهان باشیم و این خواسته غیرقابل خدشه انقلاب اسلامی بوده و هست. در این راستا نقشی که سازمان های مردمی می توانند ایفا نمایند بسیار مهم و تاثیرگذار است و بحمدالله ما قدم های خوبی را در این عرصه برداشته ایم و ان شاءالله به فضل الهی و رشادت های محور مقاومت، به زودی شاهد آزادسازی سرزمین های اشغالی از دست غاصبان خواهیم بود.

معاونت روابط عمومی

موسسه بین المللی صلح و دوستی