پیام انتخاباتی دبیرکل موسسه صلح

پیام انتخاباتی دبیرکل موسسه صلح به مناسبت آغاز سال ۹۶ توسط دفتر روابط عمومی و امور بین الملل موسسه بین المللی صلح و دوستی منتشر گردید.

 

پیام انتخاباتی دبیرکل موسسه صلح

در پیام انتخاباتی دبیرکل موسسه بین المللی صلح آمده است :

به نام خالق صلح و دوستی همانکه انسان را در انتخبا راستی و درستی، مخیّر آفرید.

برگ دیگری از دفتر انقلاب در حال توّرق است.

فصل انتخابات فرا رسیده و اکنون با دو حماسه سرنوشت ساز مواجهیم. یکی انتخابات دوازدهیمن دوره ریاست جمهوری که انتخاب بالاترین مقام اجرایی کشور و تجلّی اراده ملت است و دیگری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و رستا در سراسر کشور که مدیریت مردم در مسائل منطقه ای و شهری است که هر دو انتخابات از اهمیت فراوان برخوردار می باشند.

حق انتخاب کردن یک حق اساسی , اصول و عقلی است و در این شرایط حساس، حضور آحاد ملت از تمام اقوام بزرگ ایران زمین فارس و ترک کرد و لر و بلوچ و ترکمن در هر لباس و دسته و صنف اعم از فرهیختگان، نخبگان ، اندیشمندان ، هنرمندان، کارفرمایان، کارگران، فرهنگیان، حوزویان، دانشگاهیان، ورزشکاران، کسبه و تجار، همه و همه باید در این عرصه حضور یابیم.

باید توجه داشته باشیم اهمیت حضور در انتخابات، والاتر و مهمتر از نتیجه حاصله است.

بنده از تمامی دوستداران صلح و دوستی، هواداران و اعضا موسسه بین المللی صلح در سراسر دنیا و همچنین آحاد مردم، از تمام زنان و مردان دعوت می کنم تا در هر دو انتخابات حضور فعال داشته باشیم و روز ۲۹ اردیبشهت ماه ۹۶ را به برگ زرّین دیگری در دفتر انقلاب و نظام جمهوری اسلامی مبدّل سازیم.

اطمیان دارم با همت مردم و حضور حداکثری، و با انتخاب افراد شایسته و اصلح، مشکلات موجود , کاستی ها و نقصان ها برطرف گردیده و ان شاءالله طی مسیر پیشرفت و معنویت، توسعه و آبادانی در مقابل مان هموارتر گردد.

پیروز و سربلند باشید

سیدمهدی حسینی دبیرکل موسسه بین المللی صلح

 


در ادامه فیلم این پیام قرارداده شده است.