نشست هم اندیشی صلح با حضور حجت السلام الیاسی

نشست هم اندیشی صلح با حضور حجت السلام الیاسی مسئول دفتر آیت الله علوی گرگانی و آیت الله حکیم در تهران و مهندس حسینی دبیرکل موسسه بین المللی صلح برگزار شد.

طبق اعلام روابط عمومی موسسه بین المللی صلح، در این نشست حضور حجت الاسلام و المسلمین الیاسی ، مسئول دفتر آیت الله حکیم در تهران، ضمن تشکر از برگزاری این نشست ، مقوله رسانه های دیجیتال و فضای مجازی را بسیار پر اهمیت خواند.

نشست هم اندیشی صلح

ایشان همچنین بر اهمیت و ضرورت توجه به فضای مجازی جهت توسعه مساله صلح و فرهنگ سازی در این زمینه تاکید نمودند.

در این نشست دبیرکل موسسه بین المللی صلح نیز ضمن عرض خیرمقدم به مدعوین محترم، تلاش جهت افزایش کیفیت نمایشگاه هایی همچون رسانه های دیجیتال را در آگاهی بخشی به عموم مردم بسیار مهم دانستند.

نشست هم اندیشی صلح

ایشان ضمن قدردانی از زحمات ستاد برگزاری، رفع نواقص و کمبودها را در برگزاری آن خواستار شدند.

مهندس حسینی مساله حضور یک موسسه مردمی و بین المللی را در نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال فی نفسه مثبت ارزیابی نمودند و بیان داشتند:

هر چه در راستای شناساندن این مجموعه تلاش شود، نتیج ملموس تری می توان در راستای اشتغال آفرینی و توسعه زیرساخت ها می توان فراهم نمود. دیدارهای وزار و مسئولین از غرفه موسسه بین المللی صلح و حمایت های صریح آنان از مجموعه، نشان از فعالیت صحیح و موثر موسسه دارد.

نشست هم اندیشی صلح

ایشان افزودند: ما معتقدیم دولت و نظام باید حمایت های سرمایه گذاری در زیرساخت ها انجام دهند و با این اقدام موسسه می تواند در سال بیش از ۱۶۰۰ شغل پایدار ایجاد نماید.

نشست هم اندیشی صلح

دبیرکل موسسه با اشاره به حمایت از صنایع کوچک؛ صنایع تبدیلی که تاکید حضرت آقا و رهنمود ایشان می باشند، بیان داشتند:

موسسه بین المللی صلح می تواند در بخش فناوری اطلاعات، در بخش صنایع تولیدی خرد و صنایع تبدیلی با حمایت دولت و مردم ، به اشتغال زایی مثبت و حرکت جهادی در مسیر اقتصاد مقاومتی، اقدام موثر انجام دهد.

نشست هم اندیشی صلح

در پایان این نشست نماز جماعت مغرب و عشاء در محل نمایشگاه اقامه گردید.

معاونت روابط عمومی

موسسه بین المللی صلح و دوستی