موسسه بین المللی صلح در نمایشگاه رسانه های دیجیتال

موسسه بین المللی صلح در نمایشگاه رسانه های دیجیتال که به صورت ملی و بین المللی آغاز به فعالیت نموده است، حضور یافت.

با همکاری معاونت فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، موسسه بین المللی صلح با هدف ترویج فرهنگ صلح و حمایت از اشتغال زایی در دهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال حضور فعال دارد.

جواد موحد دبیر کمیته اجرایی دهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال در گفت گو با روابط عمومی مرکز عنوان کرد: نمایشگاه امسال با شعار سواد رسانه ای و مسئولیت اجتماعی برگزار می گردد.

با توجه به سیاست های مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال در خصوص فرهنگ سازی استفاده صحیح از رسانه های دیجیتال و مصونیت بخشی عموم مردم در استفاده از ابزارهای نوین رسانه ای و با مشاوره جمعی از صاحبنظران حوزه رسانه های دیجیتال، این شعار انتخاب گردید.

امید است انتخاب این نام، مشارکت کنندگان در نمایشگاه را ترغیب نماید تا ظرفیت های بالقوه خود را در راستای پوشش این هدف مهم فعال نمایند.

امروزه با سیل عظیم تولید و تبادل اطلاعات در فضای مجازی،  پارادایم نظارت حاکمیتی بر تولید محتوا برای صیانت از شهروندان نیز تغییر یافته و برای تحقق آن نیاز به مشارکت اقشار جامعه و شناخت نسبی ایشان نسبت به رسانه های نوین و وثوق و جامعیت اطلاعات منتشره آن می باشد که این امر جز با ارتقای سواد رسانه ای عموم مردم و مسئولیت اجتماعی ایشان در قبال سایر مخاطبان فضای مجازی محقق نمی گردد.

وی در خصوص حمایت از موسسسه ها و مجموعه های فعال در حوزه رسانه های دیجیتال در نمایشگاه گفت:

عمده حمایت های ما، تخصیص فضا با بیش از ۵۰ درصد تخفیف در قیمت تمام شده به موسساتی است که محتوا و خدمات فرهنگی مبتنی بر سبک زندگی ایرانی اسلامی عرضه می نمایند.

موحد گفت: در خصوص غرفه های حاضر در نمایشگاه که در موضوع مرتبط با شعار نمایشگاه اقدامات تبلیغی و ترویجی فرهنگ ساز ضمن جلب مشارکت عموم مردم در ایام برگزاری نمایشگاه اقدام نمایند تسهیلات ویژه ای را در نظر گرفته ایم که از جمله آن می توان تخصیص رایگان فضای کارگاه و نشست، تخفیف در هزینه غرفه، جوایز ارزنده، تقدیر به عنوان غرفه برتر را نام برد.

غرفه موسسه بین المللی صلح از روز دوشنبه ۳ آبان ماه لغایت جمعه ۷ آبان ماه از ساعت ۱۰ صبح لغایت ۲۰ ، پذیرای علاقمندان و هواداران موسسه می باشد.

همچنین مدیرکل روابط عمومی اعلام داشتند که با هماهنگی های صورت گرفته ، دبیرکل موسسه بین المللی صلح نیز در هر روز ساعاتی را برای بازدید و رایزنی با مقامات و مسئولین و عموم مردم، اختصای داده اند.

موسسه بین المللی صلح در نمایشگاه رسانه های دیجیتال

موسسه بین المللی صلح در نمایشگاه رسانه های دیجیتال

تصاویر منتشر شده تحت حقوق مالکیت مادی و معنوی موسسه بین المللی صلح و دوستی می باشد.

هرگونه استفاده از تصاویر بدون درج منبع و ذکر آدرس خلاف قوانین بوده و پیگرد قانونی دارد.

معاونت روابط عمومی

موسسه بین المللی صلح و دوستی