solhodoosti-member-box-8  
 

موسسه بین المللی صلح به عنوان یک موسسه مردم نهاد دست همیاری اعضای داوطلب و علاقه مند به خدمت را می فشارد و در این زمینه از مشارکت تمامی اعضای داوطلب به ویژه جوانان عزیز در انجام فعالیتها و امور مختلف موسسه استقبال مي كند. 

 
 

برای شرکت در فعالیت های داوطلبانه در موسسه بین المللی صلح ابتدا بر اساس علاقه و توانمندی فرم همکاری داوطبانه در زمینه های مورد نظر خود را از طریق لینک های تکمیل نمایید. پس از ثبت مشخصات، برحسب زمینه های همکاری که در فرم خود درج کرده اید همکاری داوطلبانه شما با موسسه بین المللی صلح آغاز می شود.

همکاری در سازمان رسانه موسسه صلح

Marker-Push-Pin-solhodoosti-2 فعالیت به عنوان خبرنگار افتخاری صلح

اعضای علاقه مند به حوزه خبرنگاری در راستای اطلاع رسانی دقیق و هوشمندانه و بر اساس سیاستهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین تنویر افکار عمومی، می توانند بصورت خبرنگار افتخاری با شرایط ذیل با خبرگزاری صلح ایران همکاری نمایند:
 1. متقاضیان می بایستی نسبت به تکمیل درخواست اولیه خود در پایان همین بخش اقدام نموده و زمینه های فعالیت خود را مشخص نمایند تا به عضویت باشگاه خبرنگاران صلح درآمده و مستقیما با حوزه مربوطه در خبرگزاری صلح در ارتباط باشند.
 2. متقاضیان پس از تائید صلاحیت عمومی و تخصصی نسبت به تهیه خبر بر اساس سیاست های اعلام شده توسط خبرگزاری صلح و همچنین ارسال خبر از طریق قسمت مربوطه اقدام می نمایند.
 3. پس از اتمام دوره سه ماه فعالیت برای کلیه شرکت کنندگان به تفکیک سرویس های خبری صدور کارت خبرنگار افتخاری صلح برای تهیه خبر صادر و همچنین دسترسی مستقیم به پرتال خبری برای ارسال خبر از طریق بخش تحریریه میسر می شود.
 4.  جذب خبرنگار افتخاری هیچ گونه تعهد استخدامی و حقوقی برای افق در برنداشته اما در صورتی که خبرگزاری صلح نیاز به جذب خبرنگار ثابت یا حق التحریر داشته باشد خبرنگاران افتخاری فعال در اولویت خواهند بود.
 5. همه ساله خبرنگاران افتخاری برتر در حوزه های مختلف طی مراسمی با حضور مدیران مربوطه مورد تقدیر و تشویق قرار خواهند گرفت.
 6. عضویت برای کلیه اعضای علاقمند به این بخش آزاد است و شرایط سنی شامل این ثبت نام نمی شود.


فرم عضویت باشگاه خبرنگاران صلح ویژه اعضای موسسه صلح می باشد. برای پر کردن فرم باید وارد بخش کاربری اعضا شوید.

 

پس از عضویت در باشگاه خبرنگاران صلح از طریق لینک زیر می توانید جهت ارسال مطالب، اخبار، تصاویر و گزارش های خود اقدام نمایید.

solhkhabar_khabaryar_solh

Marker-Push-Pin-solhodoosti-2 ارسال آثار در رابطه با صلح

تمامی اعضای هنرمند، شاعر، نویسنده و پژوهشگر می توانند آثاری از خود را در زمینه صلح، دوستی، برادری و برابری، حقوق بشر، روابط بین الملل، محیط زیست و... که قبلاً در فضای مجازی منتشر نشده است برای انتشار به سازمان رسانه صلح ارسال نمایند تا پس از بررسی، به فراخور موضوع در بخش های مختلف سازمان به نام خود فرد منتشر شوند.


فرم عضویت باشگاه خبرنگاران صلح ویژه اعضای موسسه صلح می باشد. برای پر کردن فرم باید وارد بخش کاربری اعضا شوید.

Marker-Push-Pin-solhodoosti-2 ارسال مطالب برای کانال تلگرام اعضا

شرایط ارسال مطلب برای کانال تلگرامی اعضای موسسه بین المللی صلح

موضوع مطالب ارسال شده برای کانال تلگرامی اعضا باید با موضوعیت کلی موسسه همخوانی و سطح کیفی قابل قبولی داشته باشد. توصیه می شود جهت افزایش جذابیت مطلب از تصاویر مرتبط با عنوان مطلب استفاده نمایید. مطالب ارسال شده برای کانال تلگرامی اعضا باید تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد لذا تمام نکات زیر را رعایت فرمایید.
 • از فرستادن مطالب غیر اخلاقی پرهیز کنید.
 • از توهین به شخصیت های حقیقی و حقوقی پرهیز کنید.
 • از ارسال اسپم(مطالب نامربوط و مزاحم)پرهیز کنید.
 • از اشائه شایعات پرهیز کنید.
 • مطالبتان دور از سیاست باشد یا برداشت سیاسی نکنید.
 • قوانین کشوری و اینترنتی کشور را رعایت کنید.
بدیهی است مطالبتان پس از بررسی در کانال تلگرامی اعضا منتشر خواهد شد. از آن دسته از اعضا که در کانال تلگرامی اعضای موسسه همکاری مستمر و فعال داشته باشند به عنوان مدیر کانال دعوت به همکاری خواهد شد.