فعالیت به عنوان خبرنگار افتخاری صلح

تمامی اعضای علاقه مند به فعالیت به عنوان خبرنگار افتخاری صلح در راستای اطلاع رسانی دقیق و هوشمندانه و بر اساس سیاستهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین تنویر افکار عمومی، می توانند بصورت خبرنگار افتخاری با شرایط ذیل با خبرگزاری صلح ایران همکاری نمایند:

  1. متقاضیان می بایستی نسبت به تکمیل درخواست اولیه خود در پایان همین بخش اقدام نموده و زمینه های فعالیت خود را مشخص نمایند تا به عضویت باشگاه خبرنگاران صلح درآمده و مستقیما با حوزه مربوطه در خبرگزاری صلح در ارتباط باشند.
  2. متقاضیان پس از تائید صلاحیت عمومی و تخصصی نسبت به تهیه خبر بر اساس سیاست های اعلام شده توسط خبرگزاری صلح و همچنین ارسال خبر از طریق قسمت مربوطه اقدام می نمایند.
  3. پس از اتمام دوره سه ماه فعالیت برای کلیه شرکت کنندگان به تفکیک سرویس های خبری صدور کارت خبرنگار افتخاری صلح برای تهیه خبر صادر و همچنین دسترسی مستقیم به پرتال خبری برای ارسال خبر از طریق بخش تحریریه میسر می شود.
  4.  جذب خبرنگار افتخاری هیچ گونه تعهد استخدامی و حقوقی برای افق در برنداشته اما در صورتی که خبرگزاری صلح نیاز به جذب خبرنگار ثابت یا حق التحریر داشته باشد خبرنگاران افتخاری فعال در اولویت خواهند بود.
  5. همه ساله خبرنگاران افتخاری برتر در حوزه های مختلف طی مراسمی با حضور مدیران مربوطه مورد تقدیر و تشویق قرار خواهند گرفت.
  6. عضویت برای کلیه اعضای علاقمند به این بخش آزاد است و شرایط سنی شامل این ثبت نام نمی شود.

 


فرم عضویت باشگاه خبرنگاران صلح ویژه اعضای موسسه صلح می باشد. برای پر کردن فرم باید وارد بخش کاربری اعضا شوید.


پس از عضویت در باشگاه خبرنگاران صلح از طریق لینک زیر می توانید جهت فعالیت به عنوان خبرنگار افتخاری صلح و ارسال مطالب، اخبار، تصاویر و گزارش های خود اقدام نمایید.

فعالیت به عنوان خبرنگار افتخاری صلح

 


solhodoosti-member-peace-box-02