شرایط و زمان مصاحبه تخصصی حضوری

فرارسیدن سالروز ولادت با سعادت مولای متقیان امیرالمومنین امام علی (ع) را به شیعیان آن حضرت و تمامی مسلمانان جهان تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

برطبق زمانبندی اعلام شده توسط معاونت نظارت و ارزشیابی در راستای انجام مراحل استخدامی در سال ۱۳۹۶ و برگزاری آزمون علمی تعیین صلاحیت عمومی موسسه بین المللی صلح، شرایط و زمان مصحاحبه تخصصی به شرح ذیل می باشد.

زمانبندی مصاحبه حضوری قبول شدگان ۳ برابر ظرفیت آزمون از تاریخ شنبه ۲۶ فروردین ماه ۹۶ آغاز می گردد. تاریخ و ساعت مصاحبه داوطلبان با تماس تلفنی توسط معاونت نظارت و ارزشیابی به ایشان اعلام می گردد. قبول شدگان از تماس با بخش های مختلف موسسه و سازمان ها در این رابطه خودداری نمایند و منتظر تماس معاونت و اعلام تاریخ و ساعت مصاحبه بمانند.

دانلود فرم اطلاعات فردی

مدارک لازم جهت مصاحبه حضوری و گزینش تخصصی

 1. اصل فرم تکمیل شده اطلاعات فردی
 2. پرینت کارنامه قبولی در آزمون
 3. اصل و تصویر برابر با اصل مدرک تحصیلی
 4. اصل و تصویر برابر با اصل شناسنامه به همراه تمام صفحات
 5. اصل و تصویر برابر با اصل کارت ملی (پشت و رو)
 6. اصل و تصویر برابر با اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (ویژه آقایان )(پشت و رو)
 7. اصل و تصویر برابر با اصل مدارک مربوط به سهمیه ها
 8. اصل و تصویر برابر با اصل تائیدیه های معتبر و مدارک طی دوره (در صورت وجود)
 9. اصل و تصویر برابر با اصل مدارک مربوط به نخبگان
 10. عکس ۴ * ۳  پرسنلی شش قطعه

کلیه قبول شدگان نکات ذیل را با دقت مطالعه نموده و توجه نمایند عدم رعایت دقیق هر یک از موارد ذیل به منزله انصراف از مراحل استخدامی می باشد.

 1. نتایج اعلام شده به داوطلبان، نتایج قبولی ۳ برابر ظرفیت ردیف های کدشغلی می باشد و پس از انجام مصاحبه تخصصی حضوری، بر حسب صلاحیت و شایستگی فردی، نتایج نهایی استخدامی از طریق ایمیل به متقاضیان اعلام می گردد.
 2. تمامی قوبل شدگان موظف می باشند تا فرم اطلاعات فردی را که در روز چهارشنبه ۲۳ فروردین ماه ۹۶ در همین سامانه قرار خواهد گرفت دانلود و ضمن تکمیل دقیق آن و الصاق یک قطعه عکس، تحویل نماینده هسته گزینش دهند. در زمان مصاحبه حضوری . عدم ارائه فرم اطلاعات فردی در روز مصاحبه به منزله حذف از مراحل استخدامی می باشد. همچنین درصورت مشاهده هرگونه مغایرت (اعم از اطلاعات هویتی یا سوابق و…) در فرم اطلاعات فردی و اسناد و مدارک ارسالی، ضمن حذف داوطلب از مراحل استخدامی، داوطلب به عنوان متخلف به اداره کل نظارت و بازرسی معرفی می گردد.
 3. مصاحبه و گزینش تخصصی شامل دو بخش مصاحبه شفاهی و ارزیابی مهارت های فردی و کار با رایانه می باشد.
 4. قبول شدگان از خرید هرگونه بسته سوالات و راهنمای مصاحبه و گزینش، تحت هر شرایطی، اکیدا خودداری نمایند.
 5. کلیه قبول شدگان موظف می باشند، مدارک اعلام شده در این اطلاعیه را به صورت کامل با خود به همراه داشته باشند. عدم ارائه مدارک و نقص در پرونده نمره منفی در کارنامه و سبب عدم تایید گزینش قوبل شدگان خواهد شد.
 6. عدم حضور به موقع و یا تاخیر در جلسه مصاحبه به منزله انصراف قطعی از مراحل استخدامی می باشد.
 7. داوطلبانی که با مدرک فوق لیسانس در آزمون استخدامی ثبت نام کرده و پذیرفته شده اند، ارائه  اصل یا کپی برابر با اصل  مدرک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس در زمان مراجعه جهت مصاحبه تخصصی و گزینش الزامی است.
 8. داوطلبانی که با مدرک دکتری در آزمون استخدامی ثبت نام کرده و پذیرفته شده اند، ارائه  اصل یا کپی برابر با اصل  مدرک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس در زمان مراجعه جهت مصاحبه تخصصی و گزینش الزامی است.

 

به کلیه قبول شدگان اکیدا توصیه می گردد که اطلاعیه های آتی را پیگیری نمایند.

و من الله توفیق

معاونت نظارت و ارزشیابی