راهنمای عضویت در موسسه صلح و دوستی

برای عضویت در موسسه بین المللی صلح و دوستی ابتدا با دقت کامل نکات ذیل را مطالعه نمایید و سپس از طریق لینک عضویت ، اقدام به ثبت نام نمایید.

۱- ابتدا شرایط عضویت در موسسه بین المللی صلح و دوستی را مطالعه نمایید .

۲- پس از مطالعه شرایط به صفحه عضویت و ثبت نام در موسسه بین المللی صلح و دوستی مراجعه نمایید. ( برای ثبت نام کلیک کنید. )

۳- فرم ثبت نام را با دقت کامل تکمیل نمایید. پس از تکمیل فرم امکان ویرایش به هیچ عنوان وجود ندارد و مسئولیت آن بر عهده تکمیل کننده آن می باشد.

۴- هزینه عضویت را می توانید با کلیه کارت های عضو شبکه شتاب و از طریق درگاه پرداخت آنلاین پرداخت نمایید. شما می توانید با کلیه کارت های عضو شبکه شتاب اقدام به پرداخت هزینه عضویت نمایید.

پرداخت هزینه عضویت

پرداخت به این شیوه برای شما هیچ کارمزد و هزینه ای ندارد و بانک طی قراردادی با ما امنیت اطلاعات کارت و حساب بانکی شما را تضمین نموده است.
برای پرداخت اینترنتی از طریق کارت بانکی ، شما نیاز به اطلاعات زیر دارید :

■ شماره ۱۶ رقمی روی کارت
■ رمز دوم یا رمز اینترنتی ( قابل ایجاد توسط خودپرداز بانک صادرکننده کارت ، بخش تغییر رمز > رمز دوم )
■ کد cvv2 ( کد ۳یا۴ رقمی پشت یا روی کارت – قابلیت دریافت از طریق تعیین رمز دوم از طریق خودپرداز)
■ تاریخ انقضای کارت ( درج شده روی کارت)

۵- پس از پرداخت حق عضویت می توانید به بخش ویژه کاربران وارد شوید و از قسمت دریافت کارت، می توانید درخواست کارت فیزیکی خود را انجام دهید.

۶- جهت دریافت کارت فیزیکی عضویت در موسسه بین المللی صلح، باید فایل فرم های مورد نیاز برای دریافت کارت را از بخش ویژه اعضا دانلود نموده و پس از تکمیل،  کلیه فرم ها را از طریق بخش فرم آنلاین دریافت کارت فیزیک، برای ما ارسال نمایید.

۷- پس از دریافت مدارک شما و بررسی آن ها توسط واحد تشکیلات ، کارت شما صادر و از طریق پست برای شما ارسال می گردد.