پیام تسلیت درگذشت آیت الله واعظ طبسی

در پی درگذشت آیت الله واعظ طبسی تولیت آستان مقدس امام رضا (ع) ، موسسه بین المللی صلح و دوستی و خبرگزاری صلح ایران در پیامی در گذشت آن عالم ربانی را به بازماندگان و بیت ایشان تسلیت عرض کردند. به گزارش اختصاصی خبرگزاری صلح ایران ، در این پیام تسلیت آمده است فقدان آن فقید بزرگوار که همواره در کنار انقلاب، امام و رهبری و در خدمت اهل بیت سلام الله بوده اند ثلمه ای بس بزرگ خواهد بود.

پیام تسلیت درگذشت آیت الله واعظ طبسی

متن پيام به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحيم انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت مجتهد عاليقدر ، مبارز دوران انقلاب و وفادار به امام و رهبری حضرت آیت الله حاج عباس واعظ طبسی تولیت آستان قدس رضوی موجب تاثر و تالم فراوان گردیده است و فقدان آن فقید بزرگوار که همواره در کنار انقلاب، امام و رهبری و در خدمت اهل بیت سلام الله بوده اند ثلمه ای بس بزرگ خواهد بود.

ایشان نماینده رهبر معظم انقلاب در استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی و یار و یاور ولایت بودند و به عنوان تولیت آستان حضرت امام رضا (ع) خدمات ماندگاری را به زائران حرم رضوی و عاشقان ولایت نمودند. توسعه آستان و موقوفات حرم رضوی از آثار عمر پربرکت و صالحات باقیات ایشان بوده است.

پایگاه خبری صلح ایران درگذشت آیت الله واعظ طبسی را به محضر امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف ) ،مقام معظم رهبری ، خانواده معزز خادمان و خدمتگذاران آستان مقدس حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) تسلیت عرض نموده برای بازماندگان و بیت ایشان صبر و اجر و برای ایشان علوّ درجات، همجواری با اولیاء و صلحای الهی را در جوار حضرت حق خواستاریم.

امیداست که مسئولان و مدیران با تاسی به رفتار ایشان و پیگیری طرح های ناتمام در جهت توسعه و ساخت حرم رضوی ، که می تواندبه عنوان بزرگترین طرح مذهبی در جهان تشیع باشد را ، به سرانجام مطلوب برسانند.