بیانیه تقدیر از حضور مردم در انتخابات

بیانیه تقدیر از حضور مردم در انتخابات توسط موسسه بین المللی صلح و دوستی و خبرگزاری صلح ایران صادر گردید. متن کامل بیانیه تقدیر از حضور مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری را در پی می خوانید.

بسم الله الرحمن الرحیم

بِنَصْرِ اللَّهِ يَنصُرُ مَن يَشَاء وَهُوَ الْعَزِيزُ الرَّحِيمُ

ملت شریف و همیشه در صحنه ایران یک بار دیگر با حضور هوشمندانه خویش کشور و نظام را بیمه ، دست طمع بدخواهان را قطع و چشم خبیثان و دشمنان را کور نمودند. این نصرت الهی و فضل و نظر اهل بیت سلام الله علیهم به مردم و کشور ایران عزیزمان است و همین مساله تفاوت فاحش ما با سایر ملل و اعتقادات است.

مژده بده، مژده بده، یار پسندید مرا

سایه ی او گشتم و او برد به خورشید مرا

اگر اختلاف نظر یا انتقادی هم به عملکردها مطرح باشد ، ملت با بصیرت و نکته سنج ثابت نموده اند که با رای خویش می توان با صبر و دوستی و آرامش مسائل را مطرح کرده و به دنبال تغییر و اصلاح امور باشند. اینک که نوید روزهای بهتر و زیباتر شنیده می شود ما نیز در کنار مردم و بعنوان خدمتگزارن کوچک این اب و خاک مفتخریم که تلاش خویش را برای حفظ آرمان های نظام و انقلاب ، امام راحل و مقام معظم رهبری دو چندان نماییم.

تقدیر از حضور مردم در انتخابات

اعضا و مدیران و مسئولان موسسه بین المللی صلح و دوستی و پایگاه خبری صلح با تشکر و تقدیر از موج عظیم و گسترده حضور مردم در صحنه انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری ، و تبریک این رویداد بی مثال به حضور حضرت ولیعصر (عج) و مقام معظم رهبری از تمامی کاندیداهای راه نیافته تقاضا دارد ضمن خویشتن داری و پرهیز از هرگونه اقدام ناصواب که جز تلخ کامی برای ملت ارمغانی نخواهد داشت ، در صورت هرگونه انتقاد یا اعتراض به نحوه شمارش آراء یاتخلفات دیگر، تنها از مجاری قانونی ، موضوع خویش را پیش بگیرند تا به این ظرفیت عظیم بین المللی ایجاد شده توسط مردم ، خدشه ای وارد نگردد.

در پایان نیز از کلیه نیروهای انتظامی و امنیتی و اطلاعاتی که آرامش و امنیت مثال زدنی را در ایام رای گیری فراهم ساختند کمال تشکر و سپاس را داریم.

بیانیه تقدیر از حضور مردم در انتخابات