اصلاحیه دفترچه استخدامی۹۵

متاسفانه به دلیل عدم توجه داوطلبان و متقاضیان به اطلاعیه ها، بخش سوالات متداول و راهنمای ثبت نام، جداول در دفترچه راهنما اصلاح و توضیحات اطلاعیه ها در دفترچه نیز درج گردید.
  • متقاضیان توجه داشته باشند از روز شنبه ۶ آذرماه۹۵ تنها براساس اطلاعات دفترچه راهنما، ثبت نام ها قابل پذیرش است و هرگونه ارسال اطلاعات غلط ، ثبت نام متقاضی را کان لم یکن کرده و با داوطلب بعنوان متخلف رفتار خواهد شد.
  • تغییرات اعمال شده عطف به ماسبق نمی شود و ثبت نام کنندگان قبلی هیچ مشکلی از این بابت نخواهند داشت.

مطابق با اطلاعات منتشر شده در دفترچه راهنمای آزمون علمی و اطلاعیه های ستاد آزمون بدین وسیله اطلاعات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام تکمیل می گردد.

خاطر نشان می سازد بسیاری  از سوالات عمومی و متداول داوطلبان و متقاضیان ثبت نام استخدامی ۹۵ در بخش سوالات متداول مندرج در سامانه پاسخ داده شده است.

همچنین داوطلبان می توانند از بخش سیستم پاسخگویی ، کلیه سوالات و درخواست های خود را در رابطه با ثبت نام آزمون علمی استخدامی مطرح نمایند. در این سیستم کارشناسان ستاد ثبت نام در کمتر از ۴۸ ساعت به درخواست ها، رسیدگی و پاسخ سوالات را برای متقاضیان ارسال می نمایند.

موکدا متذکر می شود، داوطلبان پیش از ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون، دفترچه راهنمای ثبت نام، بخش اطلاعیه های آزمون و بخش سوالات متداول را کامل مطالعه نمایند و در صورت تمایل و علاقمندی، نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

تذکرات:

۱- طبق اعلام قبلی و دفترچه راهنما، آزمون فقط در شهر تهران برگزار می گردد.

۲- استخدام در بیشتر کد ردیف های شغلی برای شهر تهران می باشد و در مراکز استانها بر اساس اعلام نیاز نمایندگی ها  و یا انجام دورکاری نیرو استخدام می شود.

۳- اگر داوطلب توانایی انجام دورکاری ( در ردیف های شغلی که در جداول ۲و۳و۴و۵و۶ با علامت ستاره کد آن ها مشخص شده است را داشته باشد، می تواند برای ثبت نام در رشته مورد علاقه خود اقدام نماید.

۴- کد شغل هایی که در شهرستان ها امکان استخدامی برای آنها ممکن می باشد، عبارتند از:

۱۰۰۰۲-۱۰۰۰۳-۱۰۰۰۴-۱۰۰۰۵-۱۰۰۰۶-۱۰۰۰۷-۱۰۰۰۹-۱۰۰۰۱۱-۱۰۰۰۱۲-۱۰۰۰۱۵-۱۰۰۰۱۶

۱۰۰۰۱۷-۱۰۰۰۱۸-۱۰۰۰۱۹-۱۰۰۰۲۴-۱۰۰۰۲۵-۱۰۰۰۲۶-۱۰۰۰۲۷-۱۰۰۰۲۸-۱۰۰۰۲۹-۱۰۰۰۳۰

۱۰۰۰۳۱-۱۰۰۰۳۲-۱۰۰۰۳۳-۱۰۰۰۳۴-۱۰۰۰۳۶-۱۰۰۰۳۷-۱۰۰۰۳۹-۱۰۰۰۴۰-۱۰۰۰۴۱-۱۰۰۰۴۲

۱۰۰۰۴۵ که تمامی آن ها درجداول ۲و۳و۴و۵و۶ با علامت ستاره کد آن ها مشخص شده است.

۵- کد شغل هایی که در شهرستان ها امکان استخدامی برای آنها بصورت غیرحضوری یا دور کاری ممکن می باشد.
۱۰۰۰۲-۱۰۰۰۳-۱۰۰۰۴-۱۰۰۰۵-۱۰۰۰۶-۱۰۰۰۷-۱۰۰۰۹-۱۰۰۰۱۱-۱۰۰۰۱۲-۱۰۰۰۱۵-۱۰۰۰۱۶

۱۰۰۰۱۷-۱۰۰۰۱۸-۱۰۰۰۱۹-۱۰۰۰۲۴-۱۰۰۰۲۵-۱۰۰۰۲۶-۱۰۰۰۲۷-۱۰۰۰۲۸-۱۰۰۰۲۹-۱۰۰۰۳۰

۱۰۰۰۳۱-۱۰۰۰۳۲-۱۰۰۰۳۳-۱۰۰۰۳۴-۱۰۰۰۳۶-۱۰۰۰۳۷-۱۰۰۰۳۹-۱۰۰۰۴۰-۱۰۰۰۴۱-۱۰۰۰۴۲

۱۰۰۰۴۵ که تمامی آن ها درجداول ۲و۳و۴و۵و۶ با علامت ستاره کد آن ها مشخص شده است.

۶- مجدد تاکید می گردد، داوطلبان توجه داشته باشند با مطالعه دقیق اطلاعیه ها و دفترچه راهنمای ثبت نام ، اقدام به ثبت اطلاعات و ارسال آن نمایند.

۷- مطابق اعلام قبلی ثبت نام آزمون در شهرهای تهران- مشهد- اصفهان- تبریز- کرج- شیراز- اهواز- ارومیه- قم- کرمانشاه- زاهدان- رشت- کرمان- همدان- اراک- یزد- اردبیل- بندر عباس- قزوین- زنجان خرم‌آباد- سنندج- گرگان- ساری- بجنورد- بوشهر- بیرجند- ایلام- شهرکرد- سمنان- یاسوج- و همچنین کلیه شهرستان های استان های تهران، البرز، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، فارس، اصفهان، گیلان، مازندران، سمنان و خراسان رضوی خواهد بود.

با آرزوی موفقیت برای تمام داوطلبان

ستاد برگزاری ثبت نام استخدامی ۹۵

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام


 

تذکرات مهم

  • محدودیت سنی : حداقل سن برای ثبت نام ۱۸ سال تمام و حداکثر ۴۰ سال می باشد.
  • حداقل مدرک تحصیلی : حداقل مدرک تحصیلی قابل قبول برای داوطلبان و متقاضیان ثبت نام، مدرک تحصیلی دیپلم نظری یا فنی و حرفه ای یا کارو دانش ، مورد تایید وزارت آموزش و پرورش یا سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد.
  • نوع استخدام ثبت نام آزمون علمی تایید صلاحیت عمومی به صورت کشوری می باشد. استخدام در بیشتر رشته ها برای شهر تهران می باشد و در مراکز استانها بر اساس اعلام نیاز نمایندگی ها  و یا انجام دورکاری نیرو استخدام می شود. طبق مصوبه معاونت نظارت و ارزشیابی، تعداد افراد اعلام شده در تهران به صورت حضوری مشخص شده است. در عناوین شغلی که امکان ثبت نام در شهرستان وجود دارد، استخدام به صورت دورکاری و یا حسب نیاز نمایندگی ها می باشد. تعداد افراد اعلام شده در دفترچه راهنما برای ردیف های شغلی ستاره دار، برای کل کشور است. به عبارت ساده تر، پس از کسب حد نصاب آزمون علمی، متقاضیان دورکاری، بدون توجه به شهر و استان براساس شایستگی و صلاحیت حرفه ای، گزینش می گردند.
  • رشته های تحصیلی قابل قبول برای ثبت نام : شامل کلیه رشته های اعلامی در دفترچه راهنما می باشد. مشاهده رشته های تحصیلی قابل قبول برای ثبت نام
  • نحوه احراز رشته های تحصیلی برای هر شغل : کلیه رشته های مجاز در دفترچه راهنما، می توانند در هر ردیف شغلی مشخص شده درخواست دهند. دواطلبان توجه نمایند پس از کسب حد نصاب آزمون، در مرحله گزینش و ارزیابی تخصصی، رشته های مرتبط و مدارک تحصیلی بالاتر، دارای امتیاز می باشند.
  • شهرهای مجاز در ثبت نام استخدامی : ثبت نام استخدامی در شهرهای تهران- مشهد- اصفهان- تبریز- کرج- شیراز- اهواز- ارومیه- قم- کرمانشاه- زاهدان- رشت- کرمان- همدان- اراک- یزد- اردبیل- بندر عباس- قزوین- زنجان خرم‌آباد- سنندج- گرگان- ساری- بجنورد- بوشهر- بیرجند- ایلام- شهرکرد- سمنان- یاسوج- و همچنین کلیه شهرستان های استان های تهران، البرز، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، فارس، اصفهان، گیلان، مازندران، سمنان و خراسان رضوی خواهد بود.

ورود به سیستم ثبت نام آزمون استخدامی