ارسال کمک های مردمی برای زلزله زدگان موسسه بین المللی صلح

روابط عمومی موسسه بین المللی صلح در اطلاعیه از ارسال اولین محموله کمک های مردمی موسسه صلح برای زلزله زدگان غرب کشور و هموطنان عزیز مصیبت دیده کرمانشاه خبر داد.

بنابر این اطلاعیه اولین محموله کمک های مردمی موسسه بین المللی صلح که با همکاری مدیران و اعضا موسسه جمع آوری شده بود در روز پنجشنبه ۲۵ آبان ماه ۱۳۹۶ بسته بندی و برای مناطق زلزله زده غرب کشور ارسال گردید.

در این کمک های ارسالی

پتو – وسایل گرمایشی – انواع کنسرو ( تن ماهی – خوراک مخلوط – لوبیا و… ) – انواع ماکارونی – خرما – حبوبات – چای – انواع لوازم بهداشتی – انواع شوینده و برخی اقلام مصرفی خانوارها تدارک و مهیا گردیده بود.

در این اطلاعیه آماده است نظر به نیازهای شدید هموطنان و بازماندگان زلزله اخیر و کاهش دما در روزهای جاری، همچنان نیازمند یاری تمامی خیرّین و نوع دوستان برای کمک به مناطق آسیب دیده در غرب کشور می باشیم. هموطنان عزیز با عنایت به این شرایط کمک های نقدی خود را به شماره حساب کمک های مردمی موسسه بین المللی صلح واریز نمایند تا در اسرع وقت نسبت به تهیه و تدارک اقلام مورد نیاز زلزله زدگان اقدام برای این عزیزان ارسال گردد.

شماره کارت: ۶۰۳۷۷۰۷۰۰۰۰۱۸۰۷۱

شماره حساب: ۸۱۱۴۱۲۲۸۷ بانک کشاورزی

شماره شبا: IR440160000000000811412287

همچنین علاقمندان می توانند کمک های غیرنقدی خود را به آدرس دبیرخانه مرکزی تهران – کدپستی ۱۶۷۶۶۳۶۶۱۶ ارسال نمایند.

خاطرنشان می سازد که کلیه کمک های مردمی توسط صلح یاران، صلح سازان و صلح بانان موسسه بین المللی صلح در مناطق زلزله زده توزیع می گردند.

کمک های مردمی آنلاین

معاونت روابط عمومی

موسسه بین المللی صلح و دوستی