ارسال آثار در رابطه با صلح

در زمینه ارسال آثار در رابطه با صلح ، تمامی اعضای هنرمند، شاعر، نویسنده و پژوهشگر می توانند آثار خود در قالب‌های مختلف شعر صلح ، داستان کوتاه صلح ، معرفی کتاب صلح ، دلنوشته صلح ، مقاله صلح ، گفت‌و‌گوی صلح ، خبر و گزارش صلح ، عکس صلح ، فیلم صلح ، کاریکاتور صلح ، نقاشی صلح ، پوستر صلح ، انیمیشن صلح و… را که قبلاً در فضای مجازی منتشر نشده است برای انتشار به واحد تحقیق و پژوهش سازمان رسانه صلح ارسال نمایند تا پس از بررسی، به فراخور موضوع در بخش های مختلف سازمان به نام خود فرد منتشر شوند.

membership-03-1

شرایط ارسال آثار در رابطه با صلح به سازمان رسانه موسسه :

آثار ارسال شده به واحد تحقیق و پژوهش سازمان رسانه صلح باید تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و نکات زیر را رعایت نمایند.

  •  موسسه صرفا آثاری را برای انتشار می پذیرد که پیش از این در هیچ یک از نشریات داخلی یا سایت های اینترنتی فارسی زبان منتشر نشده باشند.  
  • درصورت استفاده از یک یا چند منبع برای ترجمه یا نگارش مقاله، حتما نام کامل منابع را ذکر نمایید.
  • در مورد مطالب ترجمه شده حتما همراه مطالب ترجمه شده اصل منبع یا کپی آنرا بفرستید و اگر از اینترنت ترجمه کردیده اید نشانی کامل سایت و یا پرینت مطلب را ارسال نمایید. 
  • درصورتیکه که قصد داشته باشید آثار ارسالی به سازمان رسانه صلح را در وب سایت و یا وبلاگ خودتان منتشر کنید، اینکار می بایست پس از انتشار مطلب در سازمان رسانه صلح صورت گیرد.
  • در آثار ارسالی از توهین به شخصیت های حقیقی و حقوقی و اشائه شایعات پرهیز کنید.
  • کلیه آثاری که جنبه تبلیغاتی داشته باشند منتشر نخواهند شد.

حق تصمیم گیری در مورد انتشار و یا عدم انتشار مطالب ارسالی برای موسسه بین المللی صلح محفوظ است.


فرم عضویت باشگاه خبرنگاران صلح ویژه اعضای موسسه صلح می باشد. برای پر کردن فرم باید وارد بخش کاربری اعضا شوید.

 

solhodoosti-member-peace-box-02